EVENTS

Wydarzenie, oprócz wszystkiego, składa się z pomysłu i ludzi, którzy żyją, ale aby przybliżyć je do światła, musisz najpierw stworzyć dla niego miejsce. Skala nie ma znaczenia – stworzyliśmy scenografię dla kilkudziesięciu osób, stworzyliśmy ją dla tłumu kilku tysięcy osób. Lubimy niezwykłe rozwiązania konstrukcyjne – nic nie jest dziwne lub niemożliwe, jeśli chodzi o pomysły.

Czy zabrakło Ci pomysłów? Wykonamy je dla Ciebie, wyobrazimy je i zbudujemy całe dekoracje. Scena będzie dokładnie taka, jak chcesz. Wymyślimy elementy konstrukcyjne, powiesimy tła, zbudujemy ściany i przygotujemy odbitki. Zaaranżujemy cały pokój i foyer. Jeśli nie wiesz, skąd wziąć meble – wiemy o tym. Jeśli zastanawiasz się, jak dostosować swoją koncepcję do charakteru danej lokalizacji – poradzimy sobie z nią. Łącząc tradycyjne podejście z mapowaniem 3D i multimediami, tworzymy scenografię, która zrewolucjonizowała rynek.

HISTORIA WYNAJMU

Na szczęście zdarza się, że element, o którym marzysz, już istnieje. O czym możemy rozmawiać, biorąc pod uwagę nasz wypożyczony sklep? Praktycznie, o wszystkim. Mamy gotowe moduły, meble i dekoracje tematyczne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czas produkcji może być dużym problemem. Stoiska wystawowe, daises i bary? Przód biurka? A może podświetlana podłoga? Platforma multimedialna? Namioty sferyczne? Wszystkie te rzeczy już czekają na ciebie w naszym magazynie.

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą

7 + 12 =