Warning: A non-numeric value encountered in /home/server493848/ftp/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5839

EVENTY

Event to przede wszystkim koncepcja oraz żywi ludzie, ale żeby do czegokolwiek doszło, trzeba najpierw stworzyć przestrzeń. Skala nie gra roli – tworzyliśmy scenografię dla kilkudziesięciu osób, robiliśmy ją też dla kilkutysięcznego tłumu. Lubimy używać nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych – żaden pomysł nie jest dla nas dziwny lub niewykonalny.

Nie masz pomysłu na projekt dekoracji? Wymyślimy ją, zwizualizujemy i zbudujemy. Scena będzie taka, jaką sobie wymarzysz. Wykonamy elementy konstrukcyjne, powiesimy horyzonty, zaprojektujemy zastawki i wysłonięcia, postawimy ścianki, przygotujemy wydruki. Zaaranżujemy całą strefę sali i foyer. Jeśli nie wiesz, skąd wziąć meble – my wiemy. Jeśli zastanawiasz się, jak dostosować koncepcję do specyfiki lokalizacji – zajmiemy się tym. Tradycyjną wiedzę o scenografii łączymy z mappingiem 3D i multimediami, które zrewolucjonizowały rynek.

WYPOŻYCZALNIA

Na szczęście zdarza się tak, że wymarzony element scenografii już istnieje. O czym można marzyć w przypadku naszej wypożyczalni? Praktycznie o wszystkim. Mamy gotowe całe moduły, meble i dekoracje tematyczne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest czas na produkcję. Standy ekspozycyjne, podesty i bary? Recepcje? A może podświetlana podłoga? Mównica multimedialna? Namioty sferyczne? Czekają już na ciebie w naszym magazynie.